Antyki Decco
ul. Makuszyńskiego 24
31-752 Kraków
 
Telefon :12/ 307 33 11
530 112 273
881 340 043
Adres email: sklep@antykidecco.pl
Numer Konta:
ING 47 1050 1445 1000 0092 1086 3313

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

Regulamin świadczenia usług sklepu AntykiDecco.pl

 • 1

AntykiDecco.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Dawid Skowierzak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Antyki Decco Dawid Skowierzak z siedzibą w Krakowie przy ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków  wpisaną do CEIDIG. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie AntykiDecco.pl

AntykiDecco.pl jest internetowym sklepem, za pośrednictwem której zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać przedmioty dostępne na stronie. 

 • 3
 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem AntykiDecco.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.
 • 4
 1. Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu AntykiDecco.pl i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.
 2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji, wybór liczby egzemplarzy i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
 3. Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie AntykiDecco.pl bez dodatkowej opłaty.
 4. Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.
 5. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 
 • 5
 1. Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 
 2. W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu,  Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a AntykiDecco.pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.
 • 6
 1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
 2. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek AntykiDecco.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
 3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, AntykiDecco.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
 4. W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, AntykiDecco.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi AntykiDecco.pl

 

 

 

Postępowanie podczas obioru przesyłki

SPOSÓB POSTĘPOWANIA PRZY ODBIORZE PACZKI OD KURIERA:

Zaleca się, aby kupujący sprawdził stan odbieranej przesyłki w obecności kuriera. Należy zwrócić wówczas szczególną uwagę na opakowanie zewnętrzne:

 • stan opakowania – czy nie jest przedarte, pogięte, wgniecione, przedziurawione, przemoczone, czy nie posiada śladów otwierania itp.);
 • taśmy – czy nie są przerwane, przecięte;
 • ilość – czy zgadza się liczba paczek (w przypadku zamówień składających się z kilku paczek).

Jeśli opakowanie odbieranej przesyłki budzi Twoje zastrzeżenia odmów przyjęcia paczki lub odbierz paczkę spisując wraz z kurierem protokół szkody. Ważne, aby protokół był spisany rzetelnie i czytelnie, w sposób jasno opisujący sposób uszkodzenia przesyłki przez firmę kurierską.

Natomiast jeśli opakowanie nie budzi zastrzeżeń można podpisać odbiór paczki.
Zaleca się sprawdzenie czy przesyłka jest kompleta, bez żadnych uszkodzeń, dlatego otwórz i sprawdź ją przy kurierze.
Prosimy pamiętać, że sprawdzenie zawartości paczki jest możliwe przed podpisaniem listu przewozowego, a w przypadku usługi pobrania, przed uregulowaniem opłaty.

Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie towaru po tym jak kurier już odjedzie, prosimy skontaktować się z firmą kurierską i poprosić o przyjazd kuriera najlepiej tego samego dnia w celu spisania protokołu. Jest to zgodne z prawem transportowym i kurier nie może odmówić.
Jednakże wszelkie uszkodzenia mechaniczne produktów oraz braki w przesyłce stwierdzone po odbiorze i odjechaniu kuriera, mogą zostać uznane za powstałe po dostarczeniu przesyłki.

Wszelkie problemy i sytuacje niepokojące należy zgłosić obsłudze sklepu. W przypadku wypełnienia protokołu, prosimy jak najszybciej poinformować o tym fakcie nasz sklep.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl